Reklamní modely Emek

Naše firma dodává reklamní modely nákladních automobilů renomovaných výrobců nákladních automobilů. Modely dodáváme do servisů automobilek Man, Scania, Volvo, Mercedes Benz.

Reklamní modely dodáváme také propagačním a marketingovým oddělením význačných automobilových dopravců jako Schenker, DHL, Drusped Lagermax, ASG a dalších.

Dodáváme například modely vozů Scania řady 124, 144, 164 i nové řady R a řady T, Man TGA XL, Volvo FH, Mercedes Actros a Atego v mnoha provedeních kabin, podvozků a nástaveb.

Modely si můžete prohlédnout na stránkách www.emek.fi, www.gmts.de nebo Vám můžeme poslat katalog, popřípadě vzorky modelů na ukázku

Výrobce modelů, finská firma EMEK, je tradičním výrobcem reklamních modelů nákladních automobilů již více než deset let. Modely jsou autorizovány automobilkami jako oficiální reklamní modely a jsou vyrobeny z mimořádně odolné plastické hmoty. Na přání zákazníka mohou být modely dodány v barevném provedení odpovídajícím skutečnému kamionu.

O reklamní modely kamionů firmy EMEK je velký zájem v celé Evropě, využívají je reklamní oddělení mnoha dopravců a celá roční produkce rodinné firmy EMEK, cca 100 000 kusů, bývá vyprodána již v říjnu.

Budete-li chtít použít námi dodávané reklamní modely pro propagaci Vaší firmy a jako dárky pro Vaše nejlepší zákazníky jsme připraveni kdykoliv zodpovědět Vaše dotazy.

Polykarbonát

PVC, polypropylen, polyetylen, polyester. Plasty vhodné pro použití v průmyslu, ve výroběpotravin, na sportovní zařízení.